TurkishEnglish
İSAVAM – 0850 308 31 93
TurkishEnglish
'Huzurlu bir aile için, evlilik öncesi muhtemel sorunlar veya evlilik sırasında yaşadığınız problemleriniz için, alanında uzman psikologlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.'
Hemen Randevu Alın

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Aile Medeniyetin Temelidir.

İstanbul Aile Vakfı Aile Danışmanlık Merkezleri, aile yapısının ve birliğinin korunması ve desteklenmesi konusunda etkili çözümler üretmek maksadıyla kurulmuştur.  Aile üyelerinin, çiftlerin ve bireylerin yaşadıkları psikolojik sıkıntılara ve bunalımlara karşı bilimsel veriler çerçevesinde müdahale etmeye yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Bu hizmeti verirken tüm insanlara sınıf, ırk, mezhep ve cinsiyet fark etmeksizin eşit şekilde hizmet sunulmasını amaçlamaktadır.  

İlkelerimiz

  • Yetkinlik

Kurumlarımızda akademik olarak gerekli eğitimleri almış, alanında uzman ve tecrübeli psikologlar tarafından hizmet verilmektedir.

  • Yararlı olmak/Zarar vermemek

İstanbul Aile Vakfı Aile Danışmanlık Merkezleri olarak öncelikli hedefimiz bir müdahalede bulunmadan önce zarar vermemek ve yapılan müdahalenin mutlaka yararlı olmasına çalışmaktır.

  • Bilimsellik

Merkezlerimizde hizmet verirken güncel bilimsel veriler ışığında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Gizlilik

Merkezimizde tutulan tüm bilgiler etik ilkeler çerçevesinde psikolog danışan gizliliği esasına uygun biçimde korunmaktadır.

  • Tarafsızlık

İnsanların hak ve hürriyetine saygılı bir şekilde ırk, sınıf, mezhep ve cinsiyet fark etmeksizin herkese eşit şekilde yaklaşmaktayız.

 

Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?