TurkishEnglish
İSAVAM – 0850 308 31 93
TurkishEnglish
'Huzurlu bir aile için, evlilik öncesi muhtemel sorunlar veya evlilik sırasında yaşadığınız problemleriniz için, alanında uzman psikologlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.'
Hemen Randevu Alın

PSİKOLOG/AİLE DANIŞMANI Merve Nur Gündoğdu

PSİKOLOG/AİLE DANIŞMANI Merve Nur Gündoğdu

Merve Nur Gündoğdu, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Lisans eğitimi sırasında mesleki gelişimi için Kocaeli Eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri Polikliniğinde, Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneğinde ve Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İHL’ de stajlarını gerçekleştirmiştir. Lisans eğitimi sonrasında gönüllü psikolog olarak dezavantajlı gruplarla çalışmıştır. Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneğinden (Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR ve ekibi) Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimini almıştır. Yeditepe Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimi tamamlamıştır.

 

Aldığı Eğitimler:

✓Hakan Türkçapar ve ekibi – Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi

✓DR. Yusuf BİLGE – Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi (Ergenler için Psikolojik Bozukluklar EnvanteriPsikolojik Bozukluklar Formu (EPBE- PBF), Ergenler için Psikolojik Bozukluklar EnvanteriKişilik Bozuklukları Formu (EPBE- KBF), Cattel Zeka Testi,  Goodenough)

✓DR. Yusuf BİLGE – Yetişkin Testleri Uygulayıcı Eğitimi(Coolidge Eksen 2 Envanteri – Kişilik Bozuklukları Formu, Bier Cümle Tamamlama Testi (A-B), Horney Coolidge Üç Boyutlu Envanteri (HTCI), Belirti Tarama Listesi (SCL-90-R), Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI))

✓ Medaim Yanık – Ayırıcı Tanı Eğitimi

✓ Mücahit Öztürk – Çocuk Ergen Psikiyatrisi Eğitimi

✓ Ömer Miraç Yaman – Dezavantajlı Ailelerle Çalışma Eğitimi

✓ Taha Burak Toprak – Aile Terapisindeki Temel Kuramlar Eğitimi

✓ Murat Dinçer – Narrative Terapiye Giriş Eğitimi

✓ Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi – Aile Danışmanlığı Eğitimi

24 Mayıs 2017
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?