TurkishEnglish
İSAVAM – 0850 308 31 93
TurkishEnglish
'Huzurlu bir aile için, evlilik öncesi muhtemel sorunlar veya evlilik sırasında yaşadığınız problemleriniz için, alanında uzman psikologlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.'
Hemen Randevu Alın

Psikolog/Aile Danışmanı Elif Büşra BOZALİ

Psikolog/Aile Danışmanı Elif Büşra BOZALİ

Elif Büşra Bozali, Marmara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında öğrenci araştırma görevlisi olarak alanında yapılan araştırmalara katılım sağladı ve İngiltere’de ETC International College’ta İngilizce eğitimi aldı. Flanör Psikoloji Topluluğu’nda yönetim kurulu üyesi olarak yer alan Elif Büşra Bozali, bu toplulukta dergi editörlüğü ve yazarlık yapmaktadır. Lisans eğitimi sırasında Noya Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde ve Beşiktaş Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde stajlarını tamamladı.Umuda Koşanlar Derneği’nde gönüllü olarak çalışmalara katılmaktadır.

Daha sonra Marmara Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı eğitimini almıştır. Aile Danışmanlığı alanında uzman akademisyenler (Dr. Taha Burak Toprak, Doç. Dr. Durmuş Ümmet) tarafından eğitim ve süpervizyon almıştır. Çalışma alanları oyun terapisi, çocuk-ergen terapisi ve aile danışmanlığıdır.

Medaim Yanık – Ayırıcı Tanı Eğitimi
Mücahit Öztürk – Çocuk Ergen Psikiyatrisi Eğitimi
Taha Burak Toprak – Aile Terapisindeki Temel Kuramlar Eğitimi
Ömer Miraç Yaman – Dezavantajlı Ailelerle Çalışma Eğitimi
Murat Dinçer – Narrative Terapiye Giriş Eğitimi
Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimi
Pınar Hocaoğlu & Ev Okulu Derneği Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Uygulayıcı Sertifikası
İstanbul Üniversitesi Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı
Korto Psikoloji – Teorik Klinik Psikoloji Eğitimi

18 Ağustos 2022
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabilirim?